Zakończenie sezonu 2017

Zapraszamy jak co roku na zakończenie sezonu z ekipą Forfiter4x4. Rajd jest jednodniowy odbędzie się 28 października. 
Gwarantujemy ciepły posiłek (bigos, grochówka, kiełbaska z ogniska) oraz napoje rozgrzewająco rozweselające w cenie wpisowego.

Ważne informacje:

- Do zdobycia pieczątki,

- O kolejności startu decyduje kolejność wpisów na listę startową w biurze rajdu.

 

Wpisowe:

- 150zł płatne w biurze rajdu.

Klasy: 

1. Wyczyn - pojazdy bez wyciągarek,

2. Wyczyn extra - pojazdy z 1 wyciągarką elektrzyczną.

 

Wszystkie załogi walczą o te same pieczątki, przy osobnej klasyfikacji dla klasy wyczyn i wyczyn extra
(w klasie wyczyn zapraszamy ekipy jeżdżące zespołowo).

 

Harmonogram imprezy: 

  • Otwarcie biura rajdu 08:30
  • Odprawa 09:30
  • Planowany start 10:00
  • Limit czasu  6h

  

Lista Startowa:
 

  Wyczyn  
Lp. Imię i Nazwisko Kierowca Imię i Nazwisko Pilot
1. Paweł Solecki Aleksandra Palińska 
2. Benedykt Grzywacz  Mikołaj Grzywacz
3. Artur Florczak  Grzegorz Szpilka
4. Łukasz Kozica Patryk Kozica
5. Sebastian Kaczmarek Kajetan Kaczmarek
6. Mateusz Chyba Piotr Bober
7. Wojciech Polrolniczak  Krystian Akustyk
8. Krzysztof Hoffmann Marek Braniewicz
9. Arkadiusz Korbanek Piotr Korbanek
10. Łukasz Jung Marek Mikołajczyk
11. Hajdas Marcin Banaszak Milena
 
  Wyczyn Extra  
Lp. Imię i Nazwisko Kierowca Imię i Nazwisko Pilot
1. Łukasz Siporzyński  Mateusz Siporzyński
2. Robert Górnik Klaudia Górnik
3. Przemysław Ożga Dominik Dzikowski
4. Rafał Panek Patryk Guzewicz
5. Piotr Korfel Magdalena Korfel
6. Marek Hałoń Wojciech Keczmer
7. Mateusz Błaszczyk  
8. Damian Stanowski  
9. Jerzy Gruszeczka  
10. Wojciech Polak  
11. Mariusz Krakowiak  
12. Paweł Krakowiak  
13. Tomek Grudzinski  
14. Jacek Kulesza Bartek Kobylański
15. Eugeniusz Gromnicki Joanna Przybylak

 

Wyniki:

  Wyczyn
Lp. Imię i Nazwisko Kierowca
1. Florczak Artur
2. Kłopocki Mateusz
3. Hajdas Marcin
4. Wojciechowski Mateusz
5. Łakomny Tomasz
6. Alcer Marcin
7. Porzeczkowiak Dariusz 
8. Jung Łukasz
 
  Wyczyn Extra
Lp. Imię i Nazwisko Kierowca
1. Solecki Paweł
2. Konieczny Sebastian
3. Konieczny Tomasz
4. Olejnik Ryszard
5. Panek Rafał
6. Damazyn Michał
7. Gruszeczka Jerzy
8. Siporzyński Łukasz
9. Polak Wojciech
10. Hałoń Marek
11. Starosta Mateusz
12. Kulesza Jacek
13. Korfel Piotr
14. Eugeniusz Gromnicki
15. Górnik Robert
16. Grembowski Robert