Zakończenie sezonu 2016

Zapraszamy jak co roku na zakończenie sezonu z ekipą Forfiter4x4. Rajd jest jednodniowy odbędzie się 22 października. 
Gwarantujemy ciepły posiłek (bigos, grochówka, kiełbaska z ogniska) oraz napoje rozgrzewająco rozweselające w cenie wpisowego.

Ważne informacje:

- Do zdobycia 40 pieczątek,

- O kolejności startu decyduje kolejność wpisów na listę startową w biurze rajdu.

 

LIMIT ZAŁÓG 45 !

 

Wpisowe:

- 200zł płatne w biurze rajdu.

Klasy: 

1. Wyczyn - pojazdy bez wyciągarek,

2. Wyczyn extra - pojazdy z 1 wyciągarką elektrzyczną.

 

Wszystkie załogi walczą o te same pieczątki, przy osobnej klasyfikacji dla klasy wyczyn i wyczyn extra
(w klasie wyczyn zapraszamy ekipy jeżdżące zespołowo).

 

 

Harmonogram imprezy: 

  • Otwarcie biura rajdu 08:30
  • Odprawa 09:30
  • Planowany start 10:00
  • Limit czasu  6h

 

Kliknij tutaj aby przejść do formularza zgłoszeniowego.

 

Lista Startowa:
 

  Wyczyn  
Lp. Imię i Nazwisko Kierowca Imię i Nazwisko Pilot
1. Piotr Michalak Michał Ratajczak
2. Franciszek Masiul  
3. Adam Rogalski Beata Rogalska
4. Rafał Kropielnicki Monika Kropielnicka
5. Roman Oreńczak Mateusz Steciuk
6. Piotr Michalak Michał Ratajczak
7. Sebastian Wilczyński Grzegorz Szmidla
8. Robert Urban Dariusz Długaszek
9. Michał Flisikowski Bartosz Witaszak
10. Maciej Młynarz Marek Matuszczak
11. Roman Politowski Łukasz Politowski
12. Robert Bartkowiak Maciej Matwiejczyk
13. Anna Motyka
14. Paweł Solecki Aleksandra Palińska
15. Tomasz Maciejewski Adam Fiedler
16. Łukasz Majchrzak Michał Basiński
17. Tomasz Czech Damian Brudz
18. Marcin Kuśmierczyk Sebastian Skorek
 
  Wyczyn Extra  
Lp. Imię i Nazwisko Kierowca Imię i Nazwisko Pilot
1. Eugeniusz Gromnicki Joanna Przybylak
2. Łukasz Siporzyński Angelika Siporzyńska
3. Jacek Kulesza Jarek Kopystjański
4. Bartosz Bęcki Bartosz Wieczorek
5. Marek Wawrzyniak Paulina Matyja
6. Mateusz Kłopocki Jan Kłopocki
7. Dariusz Porzuckowiak Roman Porzuckowiak
8. Rafał Motyka Mateusz Motyka
9. Krystian Spławski Marcin Hajdas
10. Sebastian konieczny Marcin kazusek
11. Rafał Panek Patryk Guzewicz
12. Robert Kiejna Kuba Kiejna
13. Robert Kaczor Marcin Wojciech
14. Patryk Tomczak Marcin Tomczak
15. Janusz Nowacki Aureliusz Kałmuczak
16. Robert Górnik Klaudia Górnik
17. Robert Grembowski Justyna Rutkowska
18. Karol Grobelny Tomasz Grobelny
19. Adam Kamiński Katarzyna Kamińska

 

plakat maly